Ozonowanie samochodu we Wrocławiu

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z nawiewu po włączeniu klimatyzacji może oznaczać, że na nagrzewnicy urządzenia nagromadziły się wirusy i bakterie. Woń stęchlizny nie minie samoistnie, będzie narastała, gdyż wilgoć, która gromadzi się na parowniku, sprzyja szybkiemu rozwijaniu się grzybów i pleśni. Jeśli odgrzybianie klimatyzacji oraz układu nawiewu nie zostanie przeprowadzone na czas, bardzo prawdopodobne jest to, że parownik będzie trzeba oczyścić mechanicznie. To z kolei w większości przypadków wiąże się z demontażem deski rozdzielczej oraz – oczywiście – ze sporymi kosztami. Dezynfekcja klimatyzacji jest ważna nie tylko dla komfortu podczas jazdy, ale także dla zdrowia. Dlatego też nie warto zwlekać. Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia klimatyzacji. W celu omówienia warunków zlecenia zapraszamy do naszego punktu we Wrocławiu lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

Dla kogo ozonowanie samochodu?

Oferujemy usługę ozonowania, gdy:

  • z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach,
  • palisz papierosy w aucie,
  • sprzedajesz auto,
  • kupiłeś auto,
  • jesteś taksówkarzem,
  • wynajmujesz samochody,
  • posiadasz samochód typu chłodnia,
  • świadczysz usługi autokarowe.

Jak usunąć z samochodu zapach papierosów? Proponujemy usługę dezynfekcji dla klientów z Wrocławia

Ozonowanie to najskuteczniejszy sposób na usunięcie przykrej woni z wnętrza auta. Wyprodukowany w trakcie tego procesu gaz, który używa się m.in. do odgrzybiania klimatyzacji, w dużym stężeniu neutralizuje wszystkie cząsteczki zapachowe, które wniknęły w tapicerkę, podsufitkę, a także osiadły na desce rozdzielczej i dywanikach. Ozon skutecznie sterylizuje wszystkie powierzchnie we wnętrzu auta. Jest więc sprawdzoną metodą dezynfekcji klimatyzacji, a także reszty elementów znajdujących się we wnętrzu samochodu. To polecany przez ekspertów sposób czyszczenia auta. Podczas tego typu zabiegu warto zająć się także czyszczeniem klimatyzacji. Oddychanie świeżym powietrzem ma kluczowe znaczenie. W naszej siedzibie we Wrocławiu zajmiemy się każdym rodzajem pojazdu w celu usunięcia uporczywego zapachu.

Czyszczenie klimatyzacji w aucie – od czego zacząć?

Dobra jakość powietrza jest niezwykle ważna, szczególnie w małych przestrzeniach, gdy jego obieg jest dość ograniczony. Regularne czyszczenie klimatyzacji jest więc kluczowe dla zdrowia oraz komfortu podczas jazdy. Proces ten obejmuje kilka kroków, dlatego najlepiej jest zgłosić się do specjalistów, którzy sprawnie zajmą się tą czynnością. Przed przystąpieniem do odgrzybiania klimatyzacji należy się upewnić, że auto jest wyłączone. Dopiero po tym można przystąpić do dokładnego oczyszczenia filtru kabinowego, który zatrzymuje kurz i wszelkie pyłki. Znajduje się on pod maską samochodu lub za deską rozdzielczą. Na tym etapie w łatwy sposób można uszkodzić niewielkie elementy, dlatego warto zgłosić się do serwisu.

Odgrzybianie klimatyzacji – kolejne kroki przy pomocy specjalistów z Wrocławia

Samochody wyposażone w klimatyzację filtrują naprawdę duże ilości powietrza. Odgrzybianie klimatyzacji jest więc niezbędne. Po oczyszczeniu filtru kabinowego należy sprawdzić cały układ. To właśnie tam ze względu na wilgoć tworzą się grzyby i bakterie, które należy usunąć specjalnymi środkami eliminującymi nieprzyjemne zapachy. Ważnym krokiem jest czyszczenie wylotów powietrza za pomocą miękkiej szczoteczki. Ten sposób odgrzybiania sprawia, że klimatyzacja jest całkowicie oczyszczona. Jeśli nie jest się pewnym swoich umiejętności, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Przeprowadzą oni dokładne i profesjonalne odgrzybienie klimatyzacji w korzystnej cenie. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu!

Ozonowanie Wrocław - cennik

Specjalnie dla naszych klientów sporządziliśmy spis wraz z ceną czyszczenia danego pojazdu. Mamy nadzieję, że ułatwi to podjęcie decyzji o odgrzybieniu klimatyzacji, jej dezynfekcji lub ozonowaniu auta. Warto pamiętać, że to inwestycja na długi czas!