Ozonowanie samochodu we Wrocławiu

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z nawiewu po włączeniu klimatyzacji może oznaczać, że na nagrzewnicy urządzenia nagromadziły się wirusy i bakterie. Woń stęchlizny nie minie samoistnie, wręcz przeciwnie – będzie narastała, gdyż wilgoć, która gromadzi się na parowniku, sprzyja szybkiemu rozwijaniu się grzybów i pleśni. Jeśli odgrzybianie klimatyzacji oraz układu nawiewu nie zostanie przeprowadzone na czas, bardzo prawdopodobne jest to, że parownik będzie trzeba oczyścić mechanicznie. To z kolei w większości przypadków wiąże się z demontażem deski rozdzielczej oraz – oczywiście – ze sporymi kosztami.

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji – Wrocław

Komfort jazdy jest bardzo ważny, a zanieczyszczony system wentylacji może go zmniejszać. Dezynfekcja klimatyzacji ma istotny wpływ na zdrowie, dlatego nie warto zwlekać. Zachęcamy do skorzystania z usługi czyszczenia klimatyzacji. W celu omówienia warunków zlecenia zapraszamy do naszego punktu we Wrocławiu lub kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapewniamy, że przeprowadzane przez nas odgrzybianie klimatyzacji jest w pełni profesjonalne, a cena atrakcyjna. Czyszczenie klimatyzacji to kluczowy element dbania o dobrą jakość powietrza oraz zapobiegania pojawianiu się kurzu, pleśni i innych zanieczyszczeń. Jeśli odczuwasz nieprzyjemny zapach w swoim aucie lub masz problemy z wilgocią, skorzystaj z naszych usług odgrzybiania klimatyzacji samochodowej we Wrocławiu.

Ozonowanie samochodu – dla kogo?

Oferujemy usługę ozonowania, gdy:

  • z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach,
  • palisz papierosy w aucie,
  • sprzedajesz auto,
  • kupiłeś auto,
  • jesteś taksówkarzem,
  • wynajmujesz samochody,
  • posiadasz samochód typu chłodnia,
  • świadczysz usługi autokarowe.

Jak usunąć z samochodu zapach papierosów? Usługa dezynfekcji – Wrocław

Ozonowanie to najskuteczniejszy sposób na usunięcie przykrej woni z wnętrza auta. Wyprodukowany w trakcie tego procesu gaz, który używa się m.in. do odgrzybiania klimatyzacji, w dużym stężeniu neutralizuje wszystkie cząsteczki zapachowe, które wniknęły w tapicerkę, podsufitkę, a także osiadły na desce rozdzielczej i dywanikach. Ozon skutecznie sterylizuje wszystkie powierzchnie we wnętrzu auta. Jest więc sprawdzoną metodą dezynfekcji klimatyzacji, a także reszty elementów znajdujących się we wnętrzu samochodu. To polecany przez ekspertów sposób czyszczenia auta. Podczas tego typu zabiegu warto zająć się także czyszczeniem klimatyzacji. Oddychanie świeżym powietrzem ma kluczowe znaczenie. W naszej siedzibie we Wrocławiu zajmiemy się każdym rodzajem pojazdu w celu usunięcia uporczywego zapachu, a także odgrzybiania klimatyzacji.

Czyszczenie klimatyzacji w aucie – od czego zacząć?

Dobra jakość powietrza jest niezwykle ważna, szczególnie w małych przestrzeniach, gdy jego obieg jest dość ograniczony. Regularne czyszczenie klimatyzacji jest więc kluczowe dla zdrowia oraz komfortu podczas jazdy. Proces ten obejmuje kilka kroków, dlatego najlepiej jest zgłosić się do specjalistów, którzy sprawnie zajmą się tą czynnością. Przed przystąpieniem do odgrzybiania klimatyzacji należy się upewnić, że auto jest wyłączone. Dopiero po tym można przystąpić do dokładnego oczyszczenia filtru kabinowego, który zatrzymuje kurz i wszelkie pyłki. Znajduje się on pod maską samochodu lub za deską rozdzielczą. Na tym etapie w łatwy sposób można uszkodzić niewielkie elementy, dlatego warto zgłosić się do serwisu we Wrocławiu. Czyszczenie klimatyzacji jest wówczas najefektywniejsze dzięki profesjonalnemu podejściu i wykorzystaniu specjalistycznych środków czyszczących.

Odgrzybianie klimatyzacji – kolejne kroki przy pomocy specjalistów z Wrocławia

Samochody wyposażone w klimatyzację filtrują naprawdę duże ilości powietrza. Odgrzybianie klimatyzacji jest więc niezbędne. Po oczyszczeniu filtru kabinowego należy sprawdzić cały układ. To właśnie tam ze względu na wilgoć tworzą się grzyby i bakterie, które należy usunąć specjalnymi środkami eliminującymi nieprzyjemne zapachy. Ważnym krokiem jest czyszczenie wylotów powietrza za pomocą miękkiej szczoteczki. Ten sposób odgrzybiania sprawia, że klimatyzacja jest całkowicie oczyszczona. Jeśli nie jest się pewnym swoich umiejętności, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Przeprowadzą oni dokładne i profesjonalne odgrzybienie klimatyzacji w korzystnej cenie. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu!

Ozonowanie Wrocław - cennik

Specjalnie dla naszych klientów sporządziliśmy spis wraz z ceną czyszczenia danego pojazdu. Mamy nadzieję, że ułatwi to podjęcie decyzji o odgrzybieniu klimatyzacji, jej dezynfekcji lub ozonowaniu auta. Warto pamiętać, że to inwestycja na długi czas!