Ozonowanie odzieży we Wrocławiu

Aby skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu czy potu, wykorzystujemy ozon. To naturalnie występujący gaz, jednak w AirOzon wytwarzamy go w bardzo dużym stężeniu w specjalnie zaprojektowanej komorze. Posiada właściwości neutralizujące zapachy organiczne oraz nieorganiczne. Dzięki temu pomyślnie wykonujemy usługę usuwania roztoczy, a także grzybów, wirusów i bakterii. Wyślij do AirOzon rzeczy wymagające odświeżenia i przekonaj się sam o skuteczności naszych działań.

Ozonowanie odzieży we Wrocławiu

Oferujemy ozonowanie:

 • każdej odzieży,
 • butów,
 • sukni,
 • garniturów,
 • kombinezonów narciarskich,
 • kombinezonów motocyklowych.

Wysyłkowe usuwanie zapachów

Przesyłka

Po otrzymaniu przesyłki Państwa przedmioty, odzież umieszczamy w specjalnej komorze i przystępujemy do ozonowania.

Komora

Cała komora wypełniana jest OZONEM o bardzo dużym stężeniu jest to ok. 66 μg/dm3.

Stężenie ozonu

Stężenie ozonu utrzymywane jest przez 2 godz gdzie podczas tego procesu likwidowane są wszystkie zapachy, wirusy, grzyby, roztocza.

Wysyłka

Po przeprowadzonym ozonowaniu i wstępnym wietrzeniu, pakujemy i odsyłamy przedmioty, odzież.

1 %
Bezpieczny dla odzieży
1 %
Skuteczne
1 %
niska cena

Ozonowanie kombinezonu motocyklowego

Odzież motocyklowa poddawana jest działaniu najróżniejszych warunków atmosferycznych, zaczynając od słońca po śnieg. Długie użytkowanie także może niekorzystnie wpływać na jej stan. Dlatego też warto poddać ją ozonowaniu, które w 100% wysterylizuje materiał i tkaniny niedających się wyczyścić lub wyprać. Jak czyścić odzież motocyklową, w tym kask, kurtkę i buty, aby całkowicie pozbyć się przykrego zapachu? Takie pytanie zadaje sobie każdy motocyklista. Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% usuwa bakterie, których nie jest się w stanie usunąć standardowymi metodami. Podczas ozonowania kasku ozon dociera w każde zakamarki, sterylizując gąbki i pianki. Likwiduje przy tym bakterie, które rozwijają się bez naszej wiedzy. Pot i wilgoć powstające podczas oddychania w kasku powodują nieprzyjemny zapach, dlatego warto zadbać o jego świeżość dzięki ozonowaniu! traditionrolex.com

Usuwanie roztoczy i alergenów z tekstyliów

Odśwież swoje kołdry i poduszki za pomocą skutecznej metody! W domu zawsze powinien panować optymalny porządek, zwłaszcza gdy mieszka w nim alergik. Roztocza i alergeny bardzo często ukryte są we wszelkich tekstyliach. Są całkowicie niewidoczne dla oka, przez co powodują wiele podrażnień. Niekiedy zadaje się sobie pytanie, dlaczego tak źle czuję się we własnym domu. Powodem mogą być właśnie alergeny oraz rozwijające się bakterie. Ozonowanie skutecznie odświeży zabawki dla dzieci, zwierzęce legowiska, a także zasłony i firany.

Jak wygląda ozonowanie odzieży?

Ozon to odmiana tlenu złożona z trójatomowych cząsteczek. Dzięki temu, że wykazuje właściwości aseptyczne (stan wolny od drobnoustrojów), stosowany jest do dezynfekcji klimatyzacji, pomieszczeń, samochodów, a także odzieży. W trakcie ozonowania ubrań wykorzystuje się jego odpowiednie stężenie. Cząsteczki przedostają się do struktury tkaniny, a więc nie działają wyłącznie powierzchownie na materiał. Neutralizują brzydkie zapachy zgromadzone na odzieży (na przykład woń tytoniu czy stęchlizny), a także skutecznie usuwają bakterie i roztocza, których nie da się zlikwidować za pomocą zwykłych środków piorących.

Jaki jest cel ozonowania odzieży?

To pytanie zadaje sobie wielu ludzi, którzy dopiero zapoznają się z tą metodą. Ozonowanie charakteryzuje się przede wszystkim dezynfekcją i trwałym usunięciem zapachów (nie ich maskowanie poprzez rozpylenie innego zapachu), a także zniwelowaniem ewentualnych alergenów, takich jak pyłki roślinne, sierść zwierząt czy roztocza. Mogą one pogorszyć komfort życia domowników, a niekiedy nawet prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Warto dodać, że dezynfekcja ozonem polega na neutralizacji bakterii, grzybów, wirusów. Ozonowanie butów jest równie popularne i skuteczne.

Kiedy zdecydować się na ozonowanie?

Jeśli ubrania znajdujące się w szafie czy garderobie nieprzyjemnie pachną, może to oznaczać, że w materiale rozwijają się bakterie, grzyby czy roztocza. Aby odświeżyć, a jednocześnie zdezynfekować odzież, konieczne będzie skorzystanie z naszych usług. Oferujemy ozonowanie butów, ubrań i pościeli. To bezpieczna i ekologiczna technologia, która oczyszcza materiał ze szkodliwych substancji, gwarantując efekt, który nie jest osiągalny w przypadku stosowania tradycyjnych produktów chemicznych. Jaką odzież można poddać ozonowaniu?

Zdezynfekować można między innymi:

 • odzież codzienną,
 • garnitury,
 • suknie ślubne i wieczorowe,
 • stroje teatralne i karnawałowe,
 • odzież motocyklową,
 • obuwie,
 • ubrania dla zwierząt,
 • poduszki, kołdry, koce,
 • zabawki.

Dlaczego warto ozonować ubrania?

Po dezynfekcji ozonem odzież będzie czysta i odświeżona, co pozwoli uniknąć wielu kłopotów zdrowotnych, a także wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Na ozonowanie ubrań w sposób szczególny powinny się zdecydować osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie.

Ozonowanie butów – czym się różni i na czym polega?

Nieprzyjemne zapachy wydobywające się z butów to problem wielu osób, które próbują za wszelką cenę pozbyć się tej odpychającej woni. W pierwszej kolejności najczęściej sięgają po najróżniejsze spraye lub proszki, lecz te niekoniecznie mogą pomóc. Właśnie w takim przypadku warto zdecydować się na ozonowanie butów. Metodę tę stosuje się poprzez wprowadzenie cząsteczek ozonu do specjalnego urządzenia, w którym umieszcza się obuwie. Ulatniający się gaz jest silnym utleniaczem, dzięki czemu niszczy wszelkie bakterie i neutralizuje zapachy. Warto zwrócić uwagę, że ozonowanie butów nie wymaga użycia chemikaliów. Dlatego stosowanie tej metody jest całkowicie bezpieczne. Dzięki ozonowaniu butów zyskujesz świeże obuwie na długo. Proces ten jest szybki i efektywny! Ozonowanie butów, czyli pewnego rodzaju dezynfekcja daje skuteczne rezultaty. Skorzystaj z naszej usługi i przekonaj się sam.

Ozonowanie Wrocław – cennik