Ozonowanie odzieży Wrocław

Czary mary ? Nie. Aby skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu wykorzystujemy OZON który posiada właściwości neutralizujące zapachy organiczne, nieorganicze, grzyby, wirusy, bakterie, roztocza i pot. Ozon jest gazem który występuje naturalnie w naturze jednak w AirOzon FRESH wytwarzamy go w bardzo dużym stężeniu w specjalnie zaprojektowanej komorze do ozonowania odzieży i przedmiotów.

Ozonowanie odzieży Wrocław - dla kogo

Oferujemy ozonowanie:

 • każdej odzieży
 • butów
 • sukni
 • garniturów
 • kombinezonów narciarskich
 • kombinezonów motocyklowych

Wysyłkowe usuwanie zapachów

Przesyłka

Po otrzymaniu przesyłki Państwa przedmioty, odzież umieszczamy w specjalnej komorze i przystępujemy do ozonowania.

Komora

Cała komora wypełniana jest OZONEM o bardzo dużym stężeniu jest to ok. 66 μg/dm3.

Stężenie ozonu

Stężenie ozonu utrzymywane jest przez 2 godz gdzie podczas tego procesu likwidowane są wszystkie zapachy, wirusy, grzyby, roztocza.

Wysyłka

Po przeprowadzonym ozonowaniu i wstępnym wietrzeniu, pakujemy i odsyłamy przedmioty, odzież.

1 %
Bezpieczny dla odzieży
1 %
Skuteczne
1 %
niska cena

Ozonowanie kombinezonu motocyklowego

Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% wysterylizuje materiał i tkaniny których nie da się wyczyścić lub wyprać.

Jak czyścić odzież motocyklową, kask, rękawice, buty aby pozbyć się przykrego zapachu ? Takie pytanie zadaje sobie każdy motocyklista. Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% usuwa, bakterie których nie jesteśmy w stanie usunąć standardowymi metodami. Podczas ozonowania kasku ozon dociera w każde zakamarki sterylizując gąbki, pianki likwidując bakterie które rozwijają się bez naszej wiedzy. Pot i wilgoć która powstaje podczas oddychania powoduje nieprzyjemny zapach – zadbaj o świeżość w swoim kasku.

Usuwanie roztoczy, alergenów, wirusów, bakterii

Odśwież swoje kołdry, poduszki.

Ozonowanie również skutecznie odświeży zabawki dla dzieci, legowisko dla psa, kombinezon i buty narciarskie.

Jak wygląda ozonowanie odzieży?

Ozon to odmiana tlenu złożona z trójatomowych cząsteczek. Dzięki temu, że wykazuje właściwości aseptyczne (stan wolny od drobnoustrojów), stosowany jest do dezynfekcji klimatyzacji, pomieszczeń, samochodów, a także odzieży. W trakcie ozonowania ubrań wykorzystuje się odpowiednie stężenie ozonu. Cząsteczki przedostają się do struktury tkaniny, a więc nie działają wyłącznie powierzchownie na materiał. Neutralizują brzydkie zapachy zgromadzone na odzieży (na przykład woń tytoniu, stęchlizny), a także skutecznie usuwają drobnoustroje, których nie da się zlikwidować za pomocą zwykłych środków piorących.

Jaki jest dokładny cel ozonowania odzieży? To przede wszystkim dezynfekcja, trwałe usuwanie zapachów (nie ich maskowanie poprzez rozpylenie innego zapachu), a także usunięcie ewentualnych alergenów, takich jak pyłki roślinne, sierść zwierząt, roztocza, które mogą pogorszyć komfort życia domowników, a niekiedy prowadzić do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Warto dodać, że dezynfekcja ozonem polega na neutralizacji bakterii, grzybów, wirusów.

Kiedy zdecydować się na ozonowanie? Jeśli ubrania znajdujące się w szafie czy garderobie nieprzyjemnie pachną, można to oznaczać, że w materiale rozwijają się bakterie, grzyby czy roztocza. Aby odświeżyć, a jednocześnie zdezynfekować odzież, konieczne będzie skorzystanie z usługi ozonowania. To bezpieczna, ekologiczna technologia, która w 100% oczyszcza materiał ze szkodliwych substancji, gwarantując efekt, który nie jest osiągalny w przypadku stosowania tradycyjnych produktów chemicznych.

Jaką odzież można poddać ozonowaniu? Zdezynfekować można między innymi:

 • odzież codzienną (sukienki, bluzki, spodnie, koszule, płaszcze, swetry itd.),
 • garnitury,
 • suknie ślubne i wieczorowe,
 • stroje teatralne i karnawałowe,
 • odzież motocyklową,
 • obuwie (skórzane, narciarskie itd.),
 • ubrania dla zwierząt,
 • poduszki, kołdry, koce,
 • zabawki.

Dlaczego warto ozonować ubrania? Po dezynfekcji ozonem odzież będzie czysta i odświeżona, co pozwoli uniknąć wielu kłopotów zdrowotnych, a także wpłynie pozytywnie na samopoczucie. Na ozonowanie ubrań w sposób szczególny powinny się zdecydować osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie.

Ozonowanie Wrocław - cennik