Jak usunąć zapach moczu psa?

Psy i koty to niewątpliwie jedne z popularniejszych i chętnie adoptowanych w Polsce zwierząt. Nic dziwnego, gdyż są przyjacielskie, oddane, pomagają również radzić sobie z samotnością. Niestety, jak każdemu zwierzęciu, domowym pupilom mogą zdarzyć się wpadki. Nieprzyjemny zapach moczu, ale też brudnej sierści pozostawiony w samochodzie lub w domu na dywanie, roznosi się po całym wnętrzu. Jest on często ostry i trudno się go pozbyć domowymi sposobami. W takiej sytuacji warto postawić na profesjonalne i bezpieczne usługi ozonowania.

Nasza firma AirOzon zajmuje się fachowym i skutecznym usuwaniem uciążliwych zapachów pozostawionych przez kota lub psa, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń wytwarzających duże stężenie ozonu. Przeprowadzamy ozonowanie wnętrz domów, mieszkań, biur, a także samochodów i klimatyzacji. Dzięki temu procesowi z pomieszczeń usuwane są wirusy i bakterie, powodujące brzydki zapach. Wyjaławianiu zostają poddane wszystkie powierzchnie płaskie w bardzo krótkim czasie.

Ozonowanie - co to?

Ozon jest tritlenem, czyli tak zwaną odmianą alotropową tlenu, który wykorzystywany jest do usuwania nieprzyjemnych woni z pomieszczeń oraz do zabijania bakterii i wirusów. Ozonowanie jest procesem w pełni ekologicznym, nie wymaga stosowania żadnych, dodatkowych środków odkażających, chemicznych, dzięki czemu jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. 

Na czym polega ozonowanie pomieszczeń?

Cząsteczki zanieczyszczeń wchodzą w reakcję z gazem i ulegają utlenieniu. Co istotne, trzeci atom tlenu zawarty w składzie ozonu, sprawia, że staje się on bardziej aktywny chemicznie, bardzo łatwo reaguje z cząsteczkami zanieczyszczeń, np. brzydkimi zapachami, bakteriami lub wirusami. Pozostały ozon rozpada się samoczynnie do tlenu, dlatego jest przyjazny środowisku. 

Ozon pozostawia świeży zapach we wnętrzach, chwilę po przeprowadzonych czynnościach ozonowania można swobodnie korzystać z pomieszczeń. 

Jeśli chcesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu moczu pozostawionego przez Twojego psa lub kota, skontaktuj się z nami i zamów usługę ozonowania.