• Opinie ozonowanie

 • Na stronie przedstawiamy opinie naszych klientów którzy skorzystali z usług ozonowania.

   

10 Comments

 1. Wyjechałem na urlop.
  Po powrocie okazało się, że miałem wyłączone korki i zgniło mi mięso w lodówce.
  Smród był na całą klatkę schodową a w domu śmierdziało i latało mnóstwo much.
  Firma uratowała mi lodówkę wraz z zamrażarką. Mieszkanie także zostało poddane ozonowaniu.
  Dodatkowo okazało się, że szkodę pokrył ubezpieczyciel i gdyby nie firma ozonująca to nawet bym nie wiedział, że mogę skorzystać z polisy mieszkaniowej.

 2. Bardzo fajne podejście do świadczenia usług, skorzystałam z ozonowania auta z dojazdem we Wrocławiu. Pan z firmy przyjechał punktualnie pod mój dom, odkaził klimatyzację. Jestem bardzo zadowolona.

 3. Próbowałem już wszystkiego aby pozbyć się grzyba ze ściany, jednak była to walka z wiatrakami. Po oczyszczeniu ścian i kilku godzinnym Waszym ozonowaniu grzyba na ścianie nie ma już od 3 miesięcy. Dzięki za dodatkowe porady.

 4. Pomimo długich terminów, korzystam tylko z usług Państwa firmy do dezynfekcji klimatyzacji w moich służbowych samochodach. Mobilność Państwa firmy pozwala doskonale się zgrać z harmonogramem pracy moich kierowców, tak aby można było skutecznie przeprowadzać pełną sterylizację posiadanych przez nas busów i autobusów. Pełen profesjonalizm !

 5. Jestem bardzo zadowolona z wykonana usługi ozonowania w moim salonie kosmetycznym. Zapach z klimatyzatora nie odstrasza już klientów, kanapa w poczekalni pachnie nowością i świeżością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *